Gå till innehåll
Bjurfors
Karta
Till salu

Lindåsvägen 29

Fritidshus · Espevik · Varberg

Utropspris

1 800 000 kr
  • Boarea

    58 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    1 000 m²

  • Byggår

    1953

  • Eldstad
  • Det här fritidshuset är ett arrende

  • Driftskostnaden är 1 989 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 31 000 kr/m²

  • Bostaden har 6644 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 18 dagar