Gå till innehåll
Slutpris

Björnspinnarvägen 85

Radhus · Myrängen · Huddinge

Slutpris

5 075 000 kr
  • Boarea

    153 m²

  • Rum

    4 rum

  • Avgift

    3 675 kr/mån

  • Byggår

    1986

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 5 075 000 kr

  • Utropspriset var 4 650 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +425 000 kr (+9,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-11

  • Slutpriset per kvadratmeter var 33 200 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-11:

  • Det här radhuset är en bostadsrätt

  • Den har 3 675 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 1 793 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 15 dagar