Gå till innehåll
Mäklarhuset
Karta
Till salu

Vånga Klastorp

Villa · Vånga · Norrköping

Utropspris

2 595 000 kr
  • Boarea

    124 m²

  • Biarea

    3 m²

  • Rum

    5 rum

  • Tomtarea

    1 366 m²

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 5 167 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 20 900 kr/m²

  • Bostaden har 4440 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 20 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!