Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Eremusgatan 16

Fritidshus · Almåsa · Malmö

Slutpris

870 000 kr
  • Boarea

    40 m²

  • Biarea

    27 m²

  • Rum

    3 rum

  • Tomtarea

    436 m²

  • Byggår

    2021

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 870 000 kr

  • Utropspriset var 895 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -25 000 kr (-2,8%)

  • Såld eller borttagen 2026-03-16

  • Slutpriset per kvadratmeter var 21 800 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-16:

  • Det här fritidshuset är ett arrende

  • Driftskostnaden är 2 173 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 32 dagar