Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Gårdsåkersvägen 68

Lägenhet · Tvååker · Varberg

Slutpris

1 700 000 kr
  • Boarea

    54 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    2 839 kr/mån

  • Byggår

    2020

  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 700 000 kr

  • Utropspriset var 1 750 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -50 000 kr (-2,9%)

  • Såld eller borttagen 2025-12-17

  • Slutpriset per kvadratmeter var 31 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-12-17:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 2 839 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 225 kr/mån

  • Den ligger på våning 2

  • Lägenhetsnumret är 1202

  • Bostaden var snart till salu i 104 dagar