Gå till innehåll
Slutpris

Domarebacken 12

Lägenhet · Norsborg · Botkyrka

Slutpris

1 000 000 kr
  • Boarea

    65,5 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    4 942 kr/mån

  • Byggår

    1971

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 000 000 kr

  • Utropspriset var 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +5 000 kr (+0,5%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-20

  • Slutpriset per kvadratmeter var 15 300 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-20:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 4 942 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 300 kr/mån

  • Den ligger på våning 8

  • Bostaden var till salu i 17 dagar