Gå till innehåll
Slutpris

Branäs By - Branäs 3:6

Tomt/Mark · Branäs · Torsby

Slutpris

400 000 kr
  • Tomtarea

    2 489 m²

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 400 000 kr

  • Utropspriset var 150 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +250 000 kr (+166,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-10-06

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-10-06:

  • Den här tomt/marken är en äganderätt

  • Tomten var till salu i 21 dagar