Gå till innehåll
Slutpris

Sea Club 15

Lägenhet · Sandhamn · Värmdö

Slutpris

4 550 000 kr
  • Boarea

    27 m²

  • Rum

    2 rum

  • Byggår

    2023

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 550 000 kr

  • Utropspriset var 3 985 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +565 000 kr (+14,2%)

  • Såld eller borttagen 2025-07-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 168 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-07-15:

  • Driftskostnaden är 350 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 10 dagar