Gå till innehåll
Slutpris

Strandvägen 12B

Tomt/Mark · Dalarö · Haninge

Slutpris

14 000 000 kr
  • Tomtarea

    2 701 m²

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 14 000 000 kr

  • Utropspriset var 13 500 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +500 000 kr (+3,7%)

  • Såld eller borttagen 2025-08-07

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-08-07:

  • Den här tomt/marken är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 282 kr/mån

  • Tomten var till salu i 53 dagar