Gå till innehåll
Slutpris

Strövarvägen 43

Kedjehus · Tullinge · Botkyrka

Slutpris

4 850 000 kr
  • Boarea

    132 m²

  • Rum

    5 rum

  • Avgift

    1 800 kr/mån

  • Balkong
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 4 850 000 kr

  • Utropspriset var 4 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +255 000 kr (+5,5%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 36 700 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-13:

  • Det här kedjehuset är en bostadsrätt

  • Den har 1 800 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 2 811 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 6 dagar