Gå till innehåll
Slutpris

Gustavsborgsvägen 7

Radhus · Hällby · Eskilstuna

Slutpris

2 100 000 kr
  • Boarea

    98,5 m²

  • Rum

    4 rum

  • Avgift

    7 191 kr/mån

  • Byggår

    1981

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 100 000 kr

  • Utropspriset var 1 850 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +250 000 kr (+13,5%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-08

  • Slutpriset per kvadratmeter var 21 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-08:

  • Det här radhuset är en bostadsrätt

  • Den har 7 191 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 292 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 5 dagar