Gå till innehåll
Slutpris

Valfrid Palmgrens gata 1

Lägenhet · Hagastaden · Stockholm

Slutpris

13 600 000 kr
  • Boarea

    90 m²

  • Rum

    4 rum

  • Byggår

    2022

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 13 600 000 kr

  • Utropspriset var 12 495 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +1 105 000 kr (+8,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-10

  • Slutpriset per kvadratmeter var 151 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-10:

  • Driftskostnaden är 805 kr/mån

  • Den ligger på våning 9

  • Lägenhetsnumret är 1901

  • Bostaden var till salu i 17 dagar