Gå till innehåll
Slutpris

Skälderviksplan 7

Lägenhet · Enskede-Årsta-Vantör · Stockholm

Slutpris

2 925 000 kr
  • Boarea

    58 m²

  • Rum

    2 rum

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 925 000 kr

  • Utropspriset var 2 950 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -25 000 kr (-0,8%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-11

  • Slutpriset per kvadratmeter var 50 400 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-11:

  • Bostaden var till salu i 118 dagar