Gå till innehåll
Slutpris

Mariaterrassen 4

Lägenhet · Gustavsberg · Värmdö

Slutpris

2 650 000 kr
  • Boarea

    57,5 m²

  • Rum

    2 rum

  • Avgift

    4 432 kr/mån

  • Byggår

    2014

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 650 000 kr

  • Utropspriset var 2 550 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +100 000 kr (+3,9%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-06

  • Slutpriset per kvadratmeter var 46 100 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-06:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Den har 4 432 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 298 kr/mån

  • Den ligger på våning 4

  • Bostaden var till salu i 14 dagar