Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Lörudden 168

Fritidshus · Lörudden · Sundsvall

Slutpris

3 000 000 kr
  • Boarea

    88 m²

  • Rum

    4 rum

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 3 000 000 kr

  • Såld eller borttagen 2025-06-25

  • Slutpriset per kvadratmeter var 34 100 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-25:

  • Det här fritidshuset är ett arrende

  • Driftskostnaden är 954 kr/mån

  • Bostaden var snart till salu i 43 dagar