Gå till innehåll
Slutpris

Vällebergsvägen 4B

Lägenhet · Ljungskile · Uddevalla

Slutpris

2 900 000 kr
  • Boarea

    67 m²

  • Rum

    3 rum

  • Byggår

    2016

  • Hiss
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 900 000 kr

  • Utropspriset var 2 995 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -95 000 kr (-3,2%)

  • Såld eller borttagen 2025-06-29

  • Slutpriset per kvadratmeter var 43 300 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-06-29:

  • Den här lägenheten är en ägarlägenhet

  • Driftskostnaden är 215 kr/mån

  • Den ligger på våning 1

  • Bostaden var till salu i 52 dagar