Gå till innehåll
Slutpris

Linnea

Villa · Eskilstuna

Slutpris

230 000 kr
  • Boarea

    20 m²

  • Rum

    1 rum

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 230 000 kr

  • Utropspriset var 250 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -20 000 kr (-8%)

  • Såld eller borttagen 2025-08-13

  • Slutpriset per kvadratmeter var 11 500 kr/m²

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-08-13:

  • Den här villan är ett arrende

  • Driftskostnaden är 218 kr/mån

  • Bostaden var till salu i 85 dagar