Gå till innehåll
Slutpris

Lars Forssells gata 20

Lägenhet · Kungsholmen · Stockholm

Slutpris

8 950 000 kr
  • Boarea

    92,5 m²

  • Rum

    4 rum

  • Avgift

    5 223 kr/mån

  • Hiss
  • Balkong

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 8 950 000 kr

  • Utropspriset var 8 595 000 kr

  • Prisutvecklingen blev +355 000 kr (+4,1%)

  • Såld eller borttagen 2025-09-15

  • Slutpriset per kvadratmeter var 96 800 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2025-09-15:

  • Den har 5 223 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 734 kr/mån

  • Den ligger på våning 5

  • Bostaden var till salu i 21 dagar