Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Trollvägen 17E

Lägenhet · Kallhäll · Järfälla

Slutpris

1 100 000 kr

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 1 100 000 kr

  • Första utropspriset var 1 195 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -95 000 kr (-7,9%)

  • Såld eller borttagen 2025-11-28

Om bostaden

  • Uppgifter från försäljningen 2025-11-28:

  • Lägenhetsnumret är 1001

  • Bostaden var snart till salu i 97 dagar