Gå till innehåll
Slutpris
Såld på förhand

Billingstorpsvägen 13C

Radhus · Billingsluttningen · Skövde

Slutpris

2 975 000 kr
  • Boarea

    117 m²

  • Rum

    4 rum

  • Avgift

    5 005 kr/mån

  • Byggår

    2006

  • Balkong
  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 975 000 kr

  • Såld eller borttagen 2026-03-29

  • Slutpriset per kvadratmeter var 25 400 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-03-29:

  • Det här radhuset är en bostadsrätt

  • Den har 5 005 kr/mån i avgift

  • Driftskostnaden är 1 768 kr/mån

  • Lägenhetsnumret är 4119

  • Bostaden var snart till salu i 6 dagar