Gå till innehåll
Slutpris

Sibeliusgången 44

Lägenhet · Akalla · Stockholm

Slutpris

2 240 000 kr
  • Boarea

    92,4 m²

  • Rum

    4 rum

  • Byggår

    1977

  • Uteplats

Ansvarig mäklare

Om försäljningen

  • Slutpriset blev 2 240 000 kr

  • Första utropspriset var 2 300 000 kr

  • Prisutvecklingen blev -60 000 kr (-2,6%)

  • Såld eller borttagen 2026-04-23

  • Slutpriset per kvadratmeter var 24 200 kr/m²

  • Uppgifter från försäljningen 2026-04-23:

  • Den här lägenheten är en bostadsrätt

  • Bostaden var till salu i 811 dagar