Gå till innehåll
Mäklarringen
Karta
  • 24
    maj

    24 maj13:45 – 14:15

  • 25
    maj

    25 maj17:30 – 18:00

Till salu

Gymnastikvägen 6

Villa · Vattmyra · Järfälla

Utropspris

9 990 000 kr
  • Boarea

    194 m²

  • Biarea

    97 m²

  • Rum

    9 rum

  • Tomtarea

    939 m²

  • Byggår

    1960

  • Den här villan är en äganderätt

  • Driftskostnaden är 2 949 kr/mån

  • Utropspriset per kvadratmeter är 51 500 kr/m²

  • Bostaden har 723 sidvisningar på Booli

  • Bostaden har varit till salu i 6 dagar

 kr *

* Exklusive vinstskatt och försäljningsutgifter.
Hur mycket kan du låna hos SBAB?Ansök om lånelöfte hos SBAB!

Värdering av den här bostaden

Våra värderingar är statistiska och bygger på uppgifter om bostaden, prisutvecklingen och jämförbara försäljningar i området.